02206, м. Київ, вул. Миропільська 13-в, оф.35

(067) 502-99-36
(066) 282-05-60

info@arbitergroup.com.uaСлава Україні!!!
Героям Слава!!!

Водіям на замітку: як уникнути ДТП на зимовій дорозі

 Водіям на замітку: як уникнути ДТП на зимовій дорозі

Розпочався ще один місяць зими. Погода досить мінлива, що негативно впливає на умови дорожнього руху. Тому не зайве пригадати кілька правил, які можуть стати у пригоді.

У патрульній поліції дали українським водіям декілька корисних порад, як уникнути ДТП на зимовій дорозі.

- Не будьте самовпевненими, якщо ваш водійський досвід, стан автомобіля чи погодні умови викликають сумніви — краще скористайтеся громадським транспортом.

- Перевіряйте стан автомобіля: гуму, фари, склоочисники, акумулятор та роботу гальм на відкритому майданчику.

- Їдьте плавно, уникайте різких рухів кермом, рівномірно та виважено користуйтеся педалями.

- Будьте дуже обережними з екстреним гальмуванням, адже коли в автівки блокуються колеса, вона стає повністю некерованою.

- Тримайте дистанцію та гальмуйте завчасно.

- Коли на дорозі слизько, а ви плануєте повертати, робіть це обережно та плавно. Якщо ви крутнули кермо, а автівка їде прямо - не панікуйте! Вирівняйте колеса та спробуйте ще раз без різких рухів.

- Якщо вам треба виїхати на гірку, ви маєте бути готовим до будь-чого. Дуже часто водії намагаються підкорити перешкоду на великій швидкості і це неправильно. Треба долати гору на знижених передачах і без їх перемикання, з постійною швидкістю, і тоді у вас не буде проблем.

- Зимова дорога вимагає іншого швидкісного режиму, обирайте безпечну швидкість.

- Пам’ятайте про потенційно небезпечні ділянки на зимовій дорозі: перехрестя, нерегульовані пішохідні переходи, зупинки (де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух), а також мости та естакади, які за низьких температур леденіють.

- Уважно слідкуйте за іншими учасниками руху, це допоможе передбачити їхні маневри.

- Не забувайте, що пішоходи можуть впасти на слизькій поверхні.

- Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування навчальних установ (школи, дитсадки), знижуйте швидкість до мінімуму.

Придбайте поліс автострахування КАСКО від надійної страхової компанії. Він допоможе уникнути фінансових витрат, раптом щось на зимовій дорозі піде не так.