02206, м. Київ, вул. Миропільська 13-в, оф.35

(067) 502-99-36
(066) 282-05-60

info@arbitergroup.com.uaСлава Україні!!!
Героям Слава!!!

МТСБУ скасує 50% знижки на страхові поліси "Зелена картка"

МТСБУ скасує 50% знижки на страхові поліси "Зелена картка"

Страхові компанії Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), які мають право емітувати міжнародний сертифікат "Зелена карта", прийняли рішення з 10 травня скасувати 50% знижку на ці поліси з терміном дії 15 днів і один місяць.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління Страхової групи "ТАС" Павло Царук.

За його словами, на засіданні МТСБУ дев'ять із 11 компаній проголосували за скасування 50% знижки на поліси Зеленої карти. Царук зазначив, що знижку було запроваджено у перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну, щоб підтримати українців, які були змушені виїжджати за кордон.

"У зв'язку з цим з 10 травня 2022 року ціна на короткі поліси зросте вдвічі, і ми фактично повернемося до довоєнних цін", – наголосив голова правління.

Підвищення тарифів необхідно, щоб забезпечити можливість страхових компаній виконувати свої зобов'язання щодо покриття, які в ЄС становлять понад мільйон євро.

Довідка:
- у мирний час подорож за кордон була неможлива без страхового полісу. Без страховки вас не тільки не впустили б на територію країни призначення, але могли б і не випустити з України.